Kimse Duymasın

SON DAKİKA

FUAR, TANSAŞ GECELERİYLE RENKLENDİ...

Tansaş, 40. yaşını Egelilere özel etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor..

FUAR, TANSAŞ GECELERİYLE RENKLENDİ...

Ege topraklarında doğup bÜyÜyen ve hayata geçirdiği yeniliklerle Egeli ile arasındaki bağı her geçen gÜn daha da kuvvetlendiren Tansaş, 40. yaşını Egelilere özel etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Kutlamalara İzmir Fuarı ile başlayacak olan Tansaş, mağazalarında mÜşterilerine sunacağı fırsat ve sÜrprizlerle herkesi şaşırtacak. Fuar ve 40. yıl kutlamaları hakkında açıklama yapan Tansaş Genel MÜdÜr Yardımcısı Şevki Tuncer “40 yıl önce bu topraklarda doğduk, Ege insanının gösterdiği ilgiyle bÜyÜdÜk. Onların desteğini ve gÜvenini her zaman yanımızda hissettik. Tansaş olarak Egeli için çalıştık, her yeni gÜnde ‘Daha fazla ne yapabiliriz? diye kendimize sorduk, sormaya da devam edeceğiz. Beraber 40 yılı devirdik. Şimdi kutlama zamanı. Fuar ile başlayacağımız sÜrpriz kutlamalarımız, mağazalarımızda da devam edecek. Birlikte geçen gÜzel 40 yıl için, Tansaş 40 gÜn 40 gece Egelilere teşekkÜr edecek” dedi.
 Egenin markası Tansaş topluma yaptığı yatırımlar, yakın ve yaygın projeleriyle Egede fark yaratarak doğduğu topraklarda 40. yaş kutlamalarına sadece TÜrkiyenin değil, dÜnyanın en önemli şehir fuarlarından biri olarak gösterilen İzmir Enternasyonal Fuarındaki etkinlikleriyle başladı.
İzmiri uluslararası platforma taşıyan ve İzmirin simgesi olan ‘İzmir Enternasyonal Fuarının geçtiğimiz yıl ana sponsorluğunu Üstlenerek pek çok ilke imza atan Tansaş, bu yıl da fuar için sÜrprizlerle dolu bir program hazırladı. Fuar ile birlikte, 40. yıl kutlamalarına da başlayacak olan Tansaş, kutlamalar çerçevesinde hem fuarda ve hem de tÜm mağazalarında tÜketicileri sÜrpriz fırsatlarla buluşturuyor.
 Tansaş Genel MÜdÜr Yardımcısı Şevki Tuncer: “Başarıyla geçen 40 yıl için 40 gÜn 40 gece Egelilere teşekkÜr edeceğiz”
Konu hakkında açıklama yapan Tansaş Genel MÜdÜr Yardımcısı Şevki Tuncer, “40 yıl önce bu topraklarda doğduk, Ege insanının ilgisiyle bÜyÜdÜk, onların desteğini ve gÜvenini her zaman yanımızda hissettik. 40. yaş kutlamamızı; aynı zamanda bir markanın gelişimine bir şehrin, bir bölgenin insanlarının katkısına teşekkÜr fırsatı olarak da görÜyoruz. Markalar ancak ona değer veren kitleler varsa bÜyÜr. Tansaş ve Egeli arasındaki ilişki bunun en gÜzel örneğidir.  40 yıldır gÜvenle ve sadakatla birbirine bağlı olan Tansaş ve Egeliler kurdukları bu bağ ile beraber daha nice 40 yıllar görecekler” dedi.
 Egeliyi mutlu etmek için çalıştıklarını belirten Tuncer, sözlerine şöyle devam etti. “Her yeni gÜn Egeli için ‘Daha fazla ne yapabiliriz? diye kendimize soruyoruz, sormaya da devam edeceğiz. Beraber 40 yılı devirdik. Şimdi kutlama zamanı. Fuar ile başlayacağımız sÜrpriz kutlamalarımız, mağazalarımızda da devam edecek. Birlikte geçen gÜzel 40 yıl için Tansaş, 40 gÜn 40 gece Egelilere teşekkÜr edecek.”
 “Fuarda iki mağazayla hizmet veriyoruz. Geçen yıla göre çok daha geniş kapsamda hediye çeki, etkinlik, fuara özel ikram ve kampanya olacak…”
Geçen yıl Tansaş olarak fuara verdikleri destekle fuarın ziyaretçi sayısının yÜzde 30 arttığını belirten Şevki Tuncer, “Bu sene bir mağaza daha açtık, fuar alanında iki mağazayla hizmet veriyoruz.  Geçtiğimiz yıl fuarın en çok ziyaret edilen yeri Tansaş sokağıydı. Aileler, gençler ve şehir dışından gelen misafirlerimiz Tansaş sokağında hem eğlendiler hem de fırsatlardan yararlanarak alışverişlerini yaptılar. Tansaş mağazasına gösterilen yoğun ilgi nedeniyle bu yıl fuar alanına bir Tansaş mağazası daha kurduk. Ayrıca fuara özel geniş ikram stantları, etkinlikler ve Tansaşlarda geçerli çok indirimli hediye çekleri dağıtıyoruz” dedi. Tansaş mağazalarında 85 ÜrÜn grubunda 650 çeşit ÜrÜn, fuara özel fiyatlarla raflarda yerini alacağını belirten Tuncer; “40. yıl kutlamalarımız sebebiyle 9 EylÜlden itibaren tÜm Tansaş mağazalarında 40 gÜn 40 gece tÜketicinin bÜtçesine katkıda bulunacak kampanya ve etkinlikler gerçekleştireceğiz” dedi.  
 Eğlenceye bir de lezzet katan Tansaş Sokağında 3 buçuk TLye ızgaradan taze köfte ekmek ile Egenin özel lezzeti lokma 1 TL gibi sembolik fiyatlarla fuar ziyaretçilerine sunuluyor.
 “Tansaş Sokağında tedarikçilerimiz tÜketiciyle birebir temas kurma fırsatı buluyor”
Tansaşın tedarikçisi konumunda olan 47 malvereninin fuarda kurulan Tansaş Sokağında ÜrÜn adaları açarak tÜketiciyle birebir temasa geçeceğini söyleyen Şevki Tuncer, sözlerine şöyle devam etti: “Tansaş çatısı altında markalar el ele verdi. Tedarikçiler kolları sıvadı, Tansaş mÜşterisi için fuarda Tansaş Sokağı kuruldu. Bu alanda tedarikçilerimiz ziyaretçilerimizi ikramlarla karşılayacak, tadım aktiviteleri dÜzenleyecek, yÜzbinlerce hediye çekleri dağıtacak ve mÜşteriyle aralarında doğrudan bir bağ oluşuyor”dedi.
GÜlşen fuara damgasını vuracak
Fuar boyunca ziyaretçiler için dÜzenleyeceği birbirinden keyifli sÜrpriz showlar, gösteriler ve konserlerle 7den 70e herkesi eğlenceye davet eden Tansaş ile bu yıl da fuar unutulmaz anlara sahne oluyor. Gençlerin son dönemdeki favori rock gruplarından Seksendört sevenleriyle buluşurken, TÜrkiyenin en önemli seslerinden GÜlşen ise 4 EylÜl Çarşamba akşamı saat 21:00de Ücretsiz olarak fuarda sevenleriyle buluşacak. Samba perkÜsyon grubu Bloco Entrudo, geniş kadrosuyla Brezilya ritimlerini İzmire getiriyor. Bloco Entrudo 11 gÜn boyunca yapacağı eğlenceli gösterilerle fuarın temposunu coşkusunu İzmir caddelerine taşıyor. Karaoke showları ve sÜrpriz aktiviteleriyle Radyo Pause, fuarı ziyaret eden herkesi canlandırıyor.

Çocuklar için her gÜn birbirinden eğlenceli oyun, animasyon ve showların olacağı fuarda, sirk, jonglör, ateşbaz, sihirbaz, palyaço gösterileri, balon showları, Tansaş sokağında çocuklarla buluşuyor.
Tansaş, 40. yıl kutlamaları sebebiyle 9 EylÜlden itibaren tÜm Tansaş mağazalarında 40 gÜn 40 gece tÜketicinin bÜtçesine yönelik  kampanya ve etkinlikler gerçekleştirecek olup, faydalanmak isteyen herkesi mağazalarına davet ediyor.

Etiketler :
Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
BENZER HABERLER
Kimse Duymasın
Tüm Hakları Saklıdır.

Top