Kimse Duymasın

SON DAKİKA

CHP'NİN NARLIDERE'DEKİ HEDEFİ %75

Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur ise 2014 seçimlerinde hedeflerinin yüzde 75 oy oranı olduğunu belirtti..

CHP'NİN NARLIDERE'DEKİ HEDEFİ %75

CHP Narlıdere İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Birlik ve Dayanışma Yemeğinde CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, babası Sadettin Keskini kaybetmenin acısı henÜz çok taze olmasına rağmen, partililerine verdiği sözÜ tutarak, dayanışma yemeğinde onlarla bir araya geldi.  CHP Narlıdere İlçe Başkanlığı ‘Birlik ve Dayanışma Yemeğinde CHP'yi eleştirenlere oldukça sert cevaplar veren Keskin "Gerçekleri saptırarak her gÜn televizyon ekranlarında nasırına basılmışçasına bağıranlara söyleyebileceğim tek laf; bunlara siyaset adamı devlet adamı denmez. Bunlara siyasi köçek derler” dedi. Narlıdere İlçe Başkanı Asker GÜneş ve Belediye Başkanı AbdÜl Batur ise 2014 seçimlerinde hedeflerinin yÜzde 75 oy oranı olduğunu belirttiler.  

Daha önceden planlanmış programı için İzmir'e gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, Narlıdere İlçe ÖrgÜtÜnÜn dÜzenlediği yemeğe katıldı. Birlik ve Dayanışma Yemeğine partililerin yanı sıra CHP İzmir milletvekilleri Mehmet Ali Susam, Mustafa Moroğlu, Aytun Çıray, HÜlya GÜven, Erdal AksÜnger, Musa Çam, CHP İzmir İl Başkanı Ali Engin ve il yönetim kurulu Üyeleri, İzmir BÜyÜkşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı KÜrÜm, Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, GÜzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak ve Genel İş Sektereti Kani Beko, CHP İlçe Başkanları, İl Genel Meclis Üyeleri ile Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

CHP İlçe Başkanı Ali Asker ise yaptığı konuşmada, "  CHP Narlıdere İlçe ÖrgÜtÜ olarak seçim startını veriyoruz. Hayatımda bir şey daha öğrendim. ÖrgÜt ve örgÜte saygının ne demek olduğunu öğrendim. BugÜn Adnan Başkanımız bunu bana bir kere daha öğretti. BÜyÜk acısını içimizde hissediyoruz. Ama kendisinin acısına rağmen, “Ben örgÜtÜme söz verdim. ÖrgÜtÜmÜn yanında olacağım” demesi birçok şeyi bana öğretti. Kendisine çok teşekkÜr ediyorum" dedi.

İlçe Başkanı GÜneş'ten sonra söz alan Narlıdere Belediye Başkanı AbdÜl Batur ise, "Narlıderede ilçe örgÜtÜ ile belediye başkanı hiç kavga etmez. Daha çok birbirine destek olur. Birbirini sever sayar. Bizim nerede eksiğimiz olsa ilçe örgÜtÜmÜz arkamızdadır. Bu duruş CHPyi Narlıderede bir numara yapıyor. Bize eleştiri getirenlere, bize taş atanlara biz çiçek atıyoruz. Atmaya da devam ediyoruz. ÇÜnkÜ bizim bir hedefimiz var. Geçen seçimde yÜzde 70 oy almıştık. Bu seçimde de yÜzde 75 oy alacağız. Sadece İzmirde değil TÜrkiyede rekor kıracağız. Bunun sözÜnÜ veriyoruz" dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin yemek öncesi gerçekleştirdiği konuşmada iktidara ve yargıya yÜklendi. Keskin “Ülkemizde bugÜn demokrasiyi yalnızca oy çoğunluğuna indirgeyen anlayış, kuvvetler ayrılığı ilkesini rafa kaldırmış, parlamentoyu ve yargıyı yÜrÜtmenin tasarrufu altına sokmuştur. Yargı, iktidarın bir şube mÜdÜr haline gelmiştir. TÜrkiyedeki yurtseverleri hapse tıkan bir mÜfreze kolu haline getirmiştir. Ülkenin aydınları, yurtseverleri siyasal iktidarın talimatı doğrultusunda 'Silivri Toplama Kampı'nda hepsi toplanmış, insanlar adalet aramaya başlamışlardır. Şimdi Silivriden zulÜm sesleri, haksızlık sesleri yÜkselmeye başlamıştır. TÜrkiyede adalet mekanizması işlevini yitirmekten uzaklaşmış, adalet mekanizması adaleti linç eder hale gelmiştir. Yargı demokrasinin dördÜncÜ ayağı olma niteliğini kaybetmiş, insanlarımızın haber alma ve bilgi edinme özgÜrlÜğÜnÜ kendisi kuşa çevirmiştir. Artık basın dördÜncÜ gÜç olmaktan çıkmış, siyasal iktidarı mutlu edecek, onun talimatları doğrultusunda kamuoyuna yönlendirme işlemini yerine getirir hale gelmiştir. İnsanlarımız doğru haberi, doğru bilgiyi almaktan çekilmiştir” dedi. CHPde ayrım yoktur. Biz cumhuriyeti kuran bir partiyiz. Herkes CHPde en Üst noktaya gelme şansına sahiptir. Aynı saygıyı görme hakkına sahiptir. Herkes TÜrkiye Cumhuriyetinin vatandaşıdır. Bu gerçekleri saptırarak her gÜn televizyon ekranlarında nasırına basılmışçasına bağıranlara söyleyebileceğim tek laf; bunlara siyaset adamı devlet adamı denmez. Bunlara siyasi köçek derler... Bu iktidar kendi kafasında oluşturduğu projeleri TÜrkiyeye dayatabilmek için “Toplumu dönÜştÜrme projesi” uygulamaya başladı. Tarihimizden gelen bağımsızlık ve onur simgelerini yapay gerekçeler ile insanlarımızın zihinlerinden çıkarabilmek için 30 Ağustosun, Cumhuriyet Bayramının kutlanmasını engelleyerek yaşayan jenerasyonu ve gelecek nesilleri o gÜzel gÜnlerin bilinci ile ayakta durmasını engellemeye çalıştı. 30 Ağustos bayramı yalnızca TÜrkiyenin bağımsızlık meşalesinin yakıldığı bir sÜreç değildir. DÜnyadaki bÜtÜn mazlum ulusların bağımsızlık direncini harekete geçiren bir harekettir. İnsanlarımızın içi rahat olsun. CHP olduğu sÜreci bÜtÜn bayramlarımızı kutlayacağız. Bizim işimiz yalnız oy peşinde koşmak değildir.
CHPye içten ve dıştan yapılan saldırılar bizi yıldırmamalıdır yıldırmayacaktır. Her saldırı bizim mÜcadele azmimizi pekiştirecektir. Bunun için parti içi bÜtÜnlÜğÜmÜzÜ pekiştirmek zorundayız. Parti içi bÜtÜnlÜğÜmÜz bizi karanlıktan kurtarır. BÜtÜn CHPliler dayanışmasını pekiştirecek bir anlayış içerisinde hareket etmek zorundayız. Dayanışma içerisinde bunu yerine getireceğiz. Uzatın ellerinizi benimle ve sarılınız yaşasın çağdaş uygarlığı yakalama mÜcadelemiz diye bağırınız. Yaşasın Anadolu insanının soluk benizli insanların insanca yaşama mÜcadelesi diye haykırınız. Yaşasın CHPnin ilkeleri yaşasın CHP, yaşasın CHPliler. Yolunuz açık olsun başarı sizin olsun” dedi
 

Etiketler :
Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
BENZER HABERLER
Kimse Duymasın
Tüm Hakları Saklıdır.

Top