Kimse Duymasın

SON DAKİKA

Karşıyaka Göztepe derbisinin tarihi belli oldu

PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta maçlarının programı belli oldu. Merakla beklenen Karşıyaka-Göztepe karşılaşması 8 Kasım Pazar günü saat 18:30'da İzmir Atatürk Stadyumu'nda oynanacak. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, ptt 1. lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta müsabakalarının programı şöyle: 6. Hafta 26 Eylül Cumartesi 15.00 1461 Trabzon-Samsunspor (Hüseyin Avni Aker) 18.30 Göztepe-Balıkesirspor (İzmir Atatürk) 27 Eylül Pazar 15.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk) 15.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk) 17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak) 17.30 Alanyaspor-Adana Demirspor (Alanya Oba) 28 Eylül Pazartesi 17.00 Elazığspor-Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk) 19.00 Adanaspor-Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Kardemir Karabükspor-Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 7. Hafta 2 Ekim Cuma 19.00 Boluspor-1461 Trabzon (Bolu Atatürk) 3 Ekim Cumartesi 15.30 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Malatya İnönü) 15.30 Karşıyaka-Alanyaspor (İzmir Atatürk) 19.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs) 19.00 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 4 Ekim Pazar 14.30 Şanlıurfaspor-Denizlispor (Şanlıurfa GAP Arena) 16.30 Balıkesirspor-Giresunspor (Balıkesir Atatürk) 18.30 Altınordu-Elazığspor (İzmir Atatürk) 18.30 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim) 8. Hafta 17 Ekim Cumartesi 13.30 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk) 15.30 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (Kamil Ocak) 18.30 Alanyaspor-Samsunspor (Alanya Oba) 18 Ekim Pazar 14.30 1461 Trabzon-Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker) 16.30 Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk) 18.30 Adanaspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim) 18.30 Göztepe-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk) 19 Ekim Pazartesi 19.00 Giresunspor-Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk) 9. Hafta 23 Ekim Cuma 19.00 1461 Trabzon-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker) 19.00 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena) 24 Ekim Cumartesi 13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 15.30 Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü) 15.30 Altınordu-Göztepe (İzmir Atatürk) 18.30 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim) 25 Ekim Pazar 13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk) 15.30 Karşıyaka-Elazığspor (İzmir Atatürk) 18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs) 10. Hafta 28 Ekim Çarşamba 17.30 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk) 17.30 Denizlispor-Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk) 20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak) 29 Ekim Perşembe 18.00 Alanyaspor-1461 Trabzon (Alanya Oba) 18.00 Balıkesirspor-Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk) 21.00 Göztepe-Adana Demirspor (İzmir Atatürk) 30 Ekim Cuma 18.00 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk) 18.00 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 20.00 Adanaspor-Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim) 11. Hafta 6 Kasım Cuma 19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim) 7 Kasım Cumartesi 13.30 Boluspor-Elazığspor (Bolu Atatürk) 15.30 Altınordu-Denizlispor (İzmir Atatürk) 18.30 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs) 18.30 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena) 8 Kasım Pazar 13.30 1461 Trabzon-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker) 15.30 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Alanyaspor (Kamil Ocak) 18.30 Karşıyaka-Göztepe (İzmir Atatürk).

Karşıyaka Göztepe derbisinin tarihi belli oldu

PTT 1. Lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta maçlarının programı belli oldu. Merakla beklenen Karşıyaka-Göztepe karşılaşması 8 Kasım Pazar günü saat 18:30'da İzmir Atatürk Stadyumu'nda oynanacak.
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, ptt 1. lig'de 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. hafta müsabakalarının programı şöyle:
6. Hafta
26 Eylül Cumartesi
15.00 1461 Trabzon-Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)
18.30 Göztepe-Balıkesirspor (İzmir Atatürk)
27 Eylül Pazar
15.30 Boluspor-Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)
17.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)
17.30 Alanyaspor-Adana Demirspor (Alanya Oba)
28 Eylül Pazartesi
17.00 Elazığspor-Kayseri Erciyesspor (Elazığ Atatürk)
19.00 Adanaspor-Yeni Malatyaspor (5 Ocak Fatih Terim)
19.00 Kardemir Karabükspor-Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
7. Hafta
2 Ekim Cuma
19.00 Boluspor-1461 Trabzon (Bolu Atatürk)
3 Ekim Cumartesi
15.30 Yeni Malatyaspor-Göztepe (Malatya İnönü)
15.30 Karşıyaka-Alanyaspor (İzmir Atatürk)
19.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Kayseri Erciyesspor-Adanaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
4 Ekim Pazar
14.30 Şanlıurfaspor-Denizlispor (Şanlıurfa GAP Arena)
16.30 Balıkesirspor-Giresunspor (Balıkesir Atatürk)
18.30 Altınordu-Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor-Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)
8. Hafta
17 Ekim Cumartesi
13.30 Denizlispor-Balıkesirspor (Denizli Atatürk)
15.30 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Boluspor (Kamil Ocak)
18.30 Alanyaspor-Samsunspor (Alanya Oba)
18 Ekim Pazar
14.30 1461 Trabzon-Şanlıurfaspor (Hüseyin Avni Aker)
16.30 Elazığspor-Adana Demirspor (Elazığ Atatürk)
18.30 Adanaspor-Altınordu (5 Ocak Fatih Terim)
18.30 Göztepe-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)
19 Ekim Pazartesi
19.00 Giresunspor-Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)
9. Hafta
23 Ekim Cuma
19.00 1461 Trabzon-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP Arena)

24 Ekim Cumartesi
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
15.30 Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Malatya İnönü)
15.30 Altınordu-Göztepe (İzmir Atatürk)
18.30 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

25 Ekim Pazar
13.30 Boluspor-Alanyaspor (Bolu Atatürk)
15.30 Karşıyaka-Elazığspor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor-Kardemir Karabükspor (Samsun 19 Mayıs)

10. Hafta
28 Ekim Çarşamba
17.30 Giresunspor-Altınordu (Giresun Atatürk)
17.30 Denizlispor-Kayseri Erciyesspor (Denizli Atatürk)
20.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Şanlıurfaspor (Kamil Ocak)

29 Ekim Perşembe
18.00 Alanyaspor-1461 Trabzon (Alanya Oba)
18.00 Balıkesirspor-Yeni Malatyaspor (Balıkesir Atatürk)
21.00 Göztepe-Adana Demirspor (İzmir Atatürk)
30 Ekim Cuma
18.00 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)
18.00 Kardemir Karabükspor-Boluspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
20.00 Adanaspor-Karşıyaka (5 Ocak Fatih Terim)

11. Hafta
6 Kasım Cuma
19.00 Adana Demirspor-Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

7 Kasım Cumartesi
13.30 Boluspor-Elazığspor (Bolu Atatürk)
15.30 Altınordu-Denizlispor (İzmir Atatürk)
18.30 Samsunspor-Adanaspor (Samsun 19 Mayıs)
18.30 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

8 Kasım Pazar
13.30 1461 Trabzon-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)
15.30 Kayseri Erciyesspor-Balıkesirspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Alanyaspor (Kamil Ocak)
18.30 Karşıyaka-Göztepe (İzmir Atatürk)

Etiketler :
Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
BENZER HABERLER
Kimse Duymasın
Tüm Hakları Saklıdır.

Top