Kimse Duymasın

SON DAKİKA

Kış Kupası Yelken Şampiyonası sona erdi...

Fethiye Belediyesi'nin katkılarıyla TYF tarafından Çalış Plajında, biri Hırvat 521 yelkencinin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonun son gününde optimist junior, optimist, laser 4.7, laser radial ve laser standart sınıflarında yapılan yarışların ardından dereceye girenler ödüllendirildi..

Kış Kupası Yelken Şampiyonası sona erdi...

Törene Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Kadir Sarıhan ve antrenörler ile sporcular katıldı.
TYF Başkanı Özlem Akdurak, Fethiye'nin kupaya yapmış olduğu ev sahipliğinden memnuniyetini dile getirirken, yarışların sorunsuz olarak bittiğini söyledi. Yarışların ardından en iyi dereceyi elde edenlerin arasından hem milli hem de olimpik sporcuların seçileceğini söyleyen Akbudak, "Katılım çok iyiydi. Katılımdan ve sonuçlardan son derece memnunuz" dedi.

 TYF Kış Kupası'nda dereceye giren sporcular şöyle:
Optimist Genel:
1. MustafacanÖztuncel – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
2. Sabri Kerem Erkmen Fenerbahçe Doğuş Yelken
3. Alp Namdar A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
Optimist Kız:
1. Okyanus Arıkan - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
2. Elmas Gül Koca - İskenderun Yelken Kulübü
3. Bilge Nur Yazıcı - Turgutreis Yelken Kulübü
Optimist Junior:
1. Oğuz Önal - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
2. Kutsal Güneş Kurnaz - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Ege Ayyıldızbayraktar - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
Bu sınıfta Karşıyakalı Uğur Yıldırım  5. Oldu.
Optimist Junior Kız
1. İlayda Şen - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
2. Defne Ünaldı - Era Bodrum Yelken Kulübü
3. Medine Havva Tatlıcan - Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
2006 Yılı İçinde Doğanlar Özel Ödül Genel:
1. Mustafacan Öztuncel - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
2. Mert Aydoğan - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
3. Kuzey Kumlalı - Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
2006 Yılı İçinde Doğanlar Özel Ödül Kız:
1.Nazlı Erden - Marmara Yelken Kulübü
2. Firdevs Yeğin - İskenderun Yelken Kulübü
3. Selina Ertekin - A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
Laser4.7 Genel:
1. Yiğit Yalçın Çitak - Turgutreis Yelken Kulübü
2. Doruk Demircan - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
3. Osman Sanlı - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
Laser4.7 Kız:
1. Zeynep Tuncalı - Karşıyaka Spor Kulübü
2. Zülal Alev Erkan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Deniz Dönertaş - Fenerbahçe Doğuş Yelken

Laser 4.7 Junior:
1. Derin Baytur - Karşıyaka Spor Kulübü
2. Zülal Alev Erkan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Umut Eyriparmak - Turgutreis Yelken Kulübü
LaserRadial Genel:
1. YılkanTimurşah - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
3. Umut Efe Alpkoçak - Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
Laser Radial Kadın;
1. Ayşenur Orhan - Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
2. İlayda Veziroğlu - Fenerbahçe Doğuş Yelken
3. Buket Aslan - İçdaş Spor Kulübü

Laser Radial Genç:
1. YılkanTimurşah - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
3. Umut Efe Alpkoçak - Karşıyaka Spor Kulübü
Laser Standard Genel;
1. Mustafa Çakır - Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Onur Bilgen - İstanbul Yelken Kulübü
3. Berkay Abay – Ferdi
LaserStandard Genç:
1. Berkay Abay – Ferdi
2. Alp Baltalı - İstanbul Yelken Kulübü
3. Barsgan Dökmeci - Fenerbahçe Doğuş Yelken

Haber: www.karsiyakahaber.com
Fotoğraflar: Sedat Yılmaz (TYF)

Etiketler :
Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
BENZER HABERLER
Kimse Duymasın
Tüm Hakları Saklıdır.

Top