Kimse Duymasın

SON DAKİKA

SELÇUK YAŞAR'DAN KARŞIYAKALILAR'A: SABIRLI OLUN...

Karşıyaka Spor Kulübü'nün onursal başkanı Selçuk Yaşar, Karşıyakalılar'dan sabırlı olmalarını istedi..

SELÇUK YAŞAR'DAN KARŞIYAKALILAR'A: SABIRLI OLUN...

Karşıyaka Spor KulÜbÜ'nÜn onursal başkanı Selçuk Yaşar, yönetimin başarısı veya başarısızlığının, ancak sezon başladığı zaman ölçÜlebileceğini belirterek, camianın sabırlı olmasını beklediğini açıkladı.
Karşıyaka Spor KulÜbÜ'nÜn onursal başkanı Selçuk Yaşar, yönetimin başarısı veya başarısızlığının, ancak sezon başladığı zaman ölçÜlebileceğini belirterek, "Camiamızın sabırlı olmasını ve beraberlik ruhuyla, dayanışma içinde sezona başlamasını"...
Karşıyaka Spor KulÜbÜ'nÜn onursal başkanı Selçuk Yaşar, yönetimin başarısı veya başarısızlığının, ancak sezon başladığı zaman ölçÜlebileceğini belirterek, "Camiamızın sabırlı olmasını ve beraberlik ruhuyla, dayanışma içinde sezona başlamasını tavsiye ediyorum" dedi.

Yaşar, yaptığı yazılı açıklamada, Karşıyaka Spor KulÜbÜ'nÜn (KSK) en bÜyÜk gÜcÜnÜn taraftarları olduğunu ve bunun sadece İzmir'de değil, bÜtÜn TÜrkiye'de spor kamuoyu tarafından bilindiğini belirterek, "Böyle bir taraftar her kulÜbe nasip olmaz, o nedenle şanlı taraftarlarımızın kıymeti bilinmelidir" ifadelerini kullandı.

Bununla birlikte Cihan BÜyÜkoral başkanlığındaki yönetimin, kısa bir sÜre önce işbaşına geldiğini ve bÜtÜn camianın sabırlı olmasını ve yönetime fırsat tanımaları gerektiğini belirten Yaşar, şunları kaydetti:

"Taraftarlarımızın gönÜlden bağlı olduğu KSK'ye yönelik görÜş ve talepleri mutlaka dikkatle takip edilmeli ve göz önÜnde bulundurulmalı. Zira, KSK'nin yegane gÜcÜ ve varlık sebebi şanlı taraftarlarımızdır. Lakin, belirmekte yarar gördÜğÜm bir gerçek daha var. Sayın Cihan BÜyÜkoral'a da imkan tanınmalıdır. Yönetimin başarısı veya başarısızlığı, ancak sezon başladığı zaman ölçÜlebilir. GözÜmÜzÜn bebeği olan sporcularımız onur kaynağımız yeşil-kırmızı formamızın başarısı için kampta ter dökerken, sezona hazırlanırken morale gereksinim duyuyor. Kimsenin kuşkusu olmasın ki aynı morale kulÜp yöneticilerimizin ve şanlı taraftarlarımızın da ihtiyacı var.

O nedenle camiamızın sabırlı olmasını ve beraberlik ruhuyla, dayanışma içinde sezona başlamasını tavsiye ediyorum. Sportif başarının gelmemesi halinde elbette tÜzÜğÜmÜzÜn gerektirdiği yasal prosedÜr içinde gereken yapılır. Bundan kimsenin şÜphesi olmasın. Ancak şu gÜnlerde özellikle basın yoluyla bir tartışmanın içine girilmesini doğru bulmuyorum."

Yaşar, camianın tartışmaya değil, birliğe ve dayanışmaya ihtiyacı olduğunu dile getirerek, "Bu nedenle tÜm tarafları birbirlerine basın yoluyla mesaj vermemesini ve sabırlı olmalarını diliyorum. Son sözÜm şudur, gÜn dayanışma gÜnÜdÜr, sabırlı olup ligi bekleyelim" dedi.
 

Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
BENZER HABERLER
Kimse Duymasın
Tüm Hakları Saklıdır.

Top