Kimse Duymasın

SON DAKİKA

TÜRKİYE BAYANLAR RAGBİ ŞAMPİYONASI İZMİR'DE START ALIYOR

Türkiye Bayanlar Sevens (Yedili) Ragbi Şampiyonası 16-17-18 Mayıs 2014 tarihlerinde İzmir'de yapılacak..

TÜRKİYE BAYANLAR RAGBİ ŞAMPİYONASI İZMİR'DE START ALIYOR

TÜrkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Şahin KömÜrcÜ, şampiyonaya 2 grupta 10 takımın katılacağını açıkladı ve "İzmirlileri ragbi sporunun gÜzellikleriyle tanıştıracağız" dedi.
İzmirde ilk kez dÜzenlenecek TÜrkiye Bayanlar Ragbi Şampiyonasına tÜm İzmirlileri davet eden TÜrkiye Ragbi Federasyonu Başkanı Şahin KömÜrcÜ, “İzmirden Bostanlıspor ve Karşıyaka Starları'nın da katılacağı şampiyonanın zevkli ve çekişmeli geçeceğini belirterterek "TÜrkiye'nin elit 10 takımının mÜcadelesini İzmirlilerin 3 gÜn boyunca zevk ve heyecanla izleyeceğinden kuşkumuz yok" dedi.
KömÜrcÜ İzmir'de ragbi sporunun her geçen gÜn daha yaygın hale geldiğini, Bostanlıspor'un geçen sezon TÜrkiye Şampiyonasında final oynayıp, 2. olduğunu Ege Üniversitesi'nin de Üniligde şampiyon olduğunu sözlerine ekleyerek, "Bu başarıları göz ardı etmedik ve şampiyonayı İzmir'e aldık. Heyecan kasırgası şeklinde geçecek maçlar İzmirde ragbi sevgisini daha da arttıracaktır” diye konuştu.
Buca Stadında 16 Mayıs Cuma gÜnÜ saat 13.15'de başlayacak olan şampiyonanın proğramı şöyle:
TÜRKİYE BAYANLAR RAGBİ ŞAMPİYONASI
BUCA/İZMİR
Stat: Buca Stadı (Buca Merkez Çevik Bir Meydanı Yanında)
Gençlik Hizmetleri ve Spor İzmir İl MÜdÜrlÜğÜnde çekilen kura sonunda gruplar şöyle oluştu.
A Grubu
Samsun 1919 Gençlik Spor (Geçen yılın şampiyonu- Seri Başı)
Hacettepe (Ankara)
Eskişehir Aqua Gençlik
Karşıyaka Starları (İzmir)
Trakyaspor (Edirne)
B Grubu
Bostanlıspor (Geçen yılın TÜrkiye İkincisi- Seri Başı)
ODTÜ (Ankara)
222 Gençlik (Eskişehir)
Pandalar (İstanbul)
Kocaeli GSK
Şampiyona Programı
1. GÜN (16 Mayıs Cuma)
Saat 13.15: Seronomi- Açılış konuşması (/Konuşmaları)
Saat 14.00: Samsun 1919-Hacettepe
Saat 14.30: ODTÜ-Bostanlıspor
Saat 15.00: Eskişehir Aqua-Karşıyaka Starları
Saat 15.30: Eskişehir 222-İstanbul Panda
Saat 16.00: Edirne Trakya-Eskişehir Aqua
Saat 16.30: İstanbul Panda-Kocaeli
Saat 17.00: Karşıyaka Starları-Samsun 1919
Saat 17.30: Bostanlıspor-Eskişehir 222
Saat 18.00: Hacettepe- Karşıyaka Starları
Saat 18.30: 222 Gençlik-ODTÜ
Saat 19.00: Samsun 1919-Edirne Trakya
2.GÜN (17 Mayıs Cumartesi)
Saat 10.30: Kocaeli-Bostanlıspor
Saat 11.00: Eskişehir Aqua-Samsun 1919
Saat 11.30: Bostanlıspor-İstanbul Panda
Saat 12.00: Edirne Trakya-Hacettepe
Saat 14.00: ODTÜ-Kocaeli
Saat 14.30: Karşıyaka Starları-Edirne Trakya
Saat 15.00: Kocaeli-Eskişehir 222
Saat 15.30: Hacettepe-Eskişehir Aqua
Saat 16.00: Panda-ODTÜ
Saat 17.00: A5-B5 (9.-10.luk maçı)
Saat 17.30: A4-B4 (7.-8. lik maçı)
3. GÜN (18 Mayıs Pazar)
Saat 10.00: Yarıfinal Maçı (A1-B2)
Saat 10.30: Yarıfinal Maçı (B1-A2)
Saat 11.00: A3-B3 (5.-6. lık maçı)
Saat 11.30: Yarıfinalde kaybedenler (3.-4.lÜk maçı)
Saat 12.00: Yarıfinalde kazananlar (Final maçı)
Saat 12.30: ÖdÜl Töreni
 

Etiketler :
Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
BENZER HABERLER
Kimse Duymasın
Tüm Hakları Saklıdır.

Top