Kimse Duymasın

SON DAKİKA

TYF Atatürk Kupası’nda Optimist ve Laser sınıflarında şampiyonlar belli oldu

Yalıkavak Yelken Kulübü’nün ev sahipliğinde Turkcell, Spor Toto ve Bodrum Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen TYF Atatürk Kupası’nda Optimist ve Laser sınıflarında şampiyonlar belli oldu. .

TYF Atatürk Kupası’nda Optimist ve Laser sınıflarında şampiyonlar belli oldu

Yalıkavak Yelken Kulübü’nde gerçekleşen ödül töreninde konuşan Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, organizasyona destek veren sponsorlara ve emek verenlere teşekkür ederken “Bodrum’da ülkemizin dört bir yanından gelen sporcularımız birbirinden heyecanlı yarışlar gerçekleştirdi. Spor yaptıkları için, yelken sporu ile uğraştıkları için tüm sporcularımızla gurur duyuyorum. Sporcularımız da onları yetiştiren antrenör ve kulüplerine teşekkür etmeliler. TYF Atatürk Kupası’nda mücadele eden tüm sporcularımızı, antrenörlerimizi ve kulüplerimizi tebrik ederim” diye konuştu.

TYF Atatürk Kupası’nda; Optimist Junior Kız kategorisinde İskenderun Yelken Kulübü’nden Firdevs Yeğin, Optimist Junior sınıfında A.R.M Urla Yelken ve Gençlik Spor Kulübü’nden MustafacanÖztuncel, Optimist Kız kategorisinde A.R.M Urla Yelken ve Gençlik Spor Kulübü’nden Okyanus Arıkan, Optimist Genel kategorisinde Turgutreis Yelken Kulübü’nden Şahin Parlak birinci oldu.

Laser 4.7 Genel kategorisinde Turgutreis Yelken Kulübü’nden Yiğit Yalçın Çitak, Laser 4.7 Kızlar ve Junior kategorilerinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ece Asya İkizler, LaserRadial Genel ve Kadın kategorilerinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Ecem Güzel, LaserRadial Genç kategorisinde Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü’nden YılkanTimurşah, LaserStandar Genel ve Genç kategorilerinde Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Mehmet Duran Dinç  birinci sırada yer aldı.

TYF Atatürk Kupası’nda dereceye giren sporcular şöyle:
Optimist Junior Kız
1. Firdevs Yeğin – İskenderun Yelken Kulübü
2. Bilgenur Yazıcı – Turgutreis Yelken Kulübü
3. KaryaBaşaraner – A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü

Optimist Junior
1. MustafacanÖztuncel - A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Tan Onat Öğütçü – Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü
3. Yaşar Alp Akın - Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü
4. Efe Güder – İstanbul Yelken Kulübü
5. Mert Aydoğan - A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü

Optmist Kız
1. Okyanus Arıkan - A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. İ.Doğa Demirel – Marmara Yelken Kulübü
3. Aslı Akbeniz – Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

Optimist Genel
1. Şahin Parlak – Turgutreis Yelken Kulübü
2. Kuzey Kumlalı - Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
3. Can Ertürk - Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi
4. Demir Dirik - Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü
5. Okyanus Arıkan - A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü

En Küçük Sporcu Ödülü
1. DerinBartan– Yalıkavak Yelken Kulübü
2. ArielaRudkovskaya – Yalıkavak Yelken Kulübü
3. Denizhan Tezcan – Güney Ege Yelken Kulübü

Laser4.7 Genel
1. Yiğit Yalçın Çitak – Turgıtreis Yelken Kulübü
2. Doruk Demircan -  Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü
3. Osman Sanlı – B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi
4. Berk Emil - Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü
5. Ece Asya İkizler – Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

Laser 4.7 Kızlar
1. Ece Asya İkizler – Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Zeynep Tuncalı – Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
3. Zeynep Berin Göl – Marmara Yelken Kulübü

Laser 4.7 Junior
1. Ece Asya İkizler – Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Dario Deniz Ergün – Fenerbahçe Doğuş Yelken
3. Tarhan Öğütçü - Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü

LaserRadial Genel
1. Ecem Güzel - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. YılkanTimurşah - Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü
3. Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi

LaserRadial Kadın
1. Ecem Güzel - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Ayşenur Orhan – Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. İlayda Veziroğlu – Fenerbahçe Doğuş Yelken

LaserRadial Genç
1. YılkanTimurşah - Arkas Çeşme Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Ağan - B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi
3. Can Dilikoğlu - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi

 

LaserStandard Genel
1. Mehmet Duran Dinç - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Alp Baltalı – İstanbul Yelken Kulübü
3. Kerim Kaan Ordu – Fenerbahçe Doğuş Yelken

LaserStandard Genç
1. Mehmet Duran Dinç - Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Alp Baltalı – İstanbul Yelken Kulübü
3. Barsgan Dökmeci - Fenerbahçe Doğuş Yelken

Etiketler :
Yorumlar
Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.
Yorum Yap
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
BENZER HABERLER
Kimse Duymasın
Tüm Hakları Saklıdır.

Top